Bestuur

LMC Stichting voor Interconfessioneel en Algemeen Bijzonder Voortgezet Onderwijs te Rotterdam


Voorzitter college van bestuur
De heer L. Civile

 

Schoolleiding

Directeur,
Dhr. M.J. van Zanten

mvzanten@detooropmavo.nl

Teamleider/ plaatsvervangend directeur,
Mw. M. de Nekker

mdenekker@detooropmavo.nl
Afdelingscoördinator onderbouw,
Mw. L. Verhagen
lverhagen@detooropmavo.nl
Afdelingscoördinator bovenbouw,
Dhr. P. IJsseldijk
pijsseldijk@detooropmavo.nl


Docenten, vakken

 

Mw. M. Alberts fine Art, culturele kunstzinnige vorming
Dhr. G. van den Berg Nederlands, maatschappijleer
Dhr. H. Bogaards economie
Dhr. J. Catijn aardrijkskunde, natuurkunde
Dhr. M. Daneshvar wiskunde
Mw. P. Delaporte media Design
Mw. M. Doornbosch Nederlands, RT
Mw. A. Ferguson theater
Dhr. P. IJsseldijk biologie
Mw. E. Jesty Engels
Mw. W. Kanhai geschiedenis
Mevr. K. Blazev wiskunde
Mw. M. Koçyigit economie
Mw. S. Krul natuurkunde, T&T
Dhr. T. van Leeuwen lichamelijke opvoeding, biologie
Dhr. F. Malzer lichamelijke opvoeding
Mw. I. Meesters wiskunde, rekenvaardigheden, RT
Mw. I. Meulemans Engels
Mw. F. Noordpool Nederlands
Mw. A. Pasman geschiedenis
Mw. T. Peña Frans, maatschappijleer
Dhr. M. Rijnders Frans, Duits
Mw. F. Schaeffer biologie
Dhr. P. Schenk aardrijkskunde, maatschappijleer
Mw. D. Slaats Nederlands
Dhr. F. Theunis fine Art, culturele kunstzinnige vorming
Mw. L. Verhagen Engels
Mw. S. Kaya Duits
Mw. M. Wiersma theater
Mw. J. Fris Engels
Mw. J. vd. Star Nederlands
Dhr. M. Libiër aardrijkskunde
Dhr. J. vd. Berg geschiedenis

 

Mentoren

 

1A Mw. W. Kanhai wkanhai@detooropmavo.nl
1B

Mevr. T. Peña

TPenaAristizabal@detooropmavo.nl

1C Dhr. T. van Leeuwen tvanleeuwen@detooropmavo.nl
1D Mw. A. Ferguson aferguson@detooropmavo.nl
2A

Mw. F. Noordpool

fnoordpool@detooropmavo.nl
2B Mevr. I. Meester imeesters@detooropmavo.nl
2C

Mevr. J. Fris

jfris@detooropmavo.nl

2D Mw. M. Koçyigit mkocyigit@detooropmavo.nl
3A Mw. E. Jesty ejesty@detooropmavo.nl
3B Dhr. P. Schenk pschenk@detooropmavo.nl
3C Dhr. G. vd. Berg gvdberg@detooropmavo.nl
3D Mw. A. Pasman apasman@detooropmavo.nl
4A Dhr. M. Rijnders mrijnders@detooropmavo.nl
4B Dhr. F. Malzer fmalzer@detooropmavo.nl
4C Mw. M. Wiersma mwiersma@detooropmavo.nl
4D Dhr. H. Bogaards hbogaards@detooropmavo.nl

 

Overige functionarissen

 

Examensecretaris Mw. M. de Nekker
LOB-coördinator Mw. A. Pasman
ICT-coördinator Mw. L. Verhagen
Cultuurcoördinator Mw. M. Alberts
Burgerschapscoördinator Dhr. P. Schenk
Ondersteuningscoördinator Mw. J. Stronkhorst
Remedial teacher

Mw. M. Doornbosch

Mw. I. Meesters

Schoolmaatschappelijk werk Mw. J. Boelaars
Vertrouwenspersoon Dhr. G. van den Berg
Contactpersonen
basisonderwijs

Mw. T. Peña

Mw. A. Ferguson

Mw. W. Kanhai

Dhr. T. van Leeuwen

Mw. L. Verhagen

Systeem/applicatiebeheer

Dhr. L. Allaart

Roostermakers

Dhr. H. Bogaards, jaarrooster

Dhr. M. Rijnders, dagrooster

Administratie Mw. D. de Haas
Mw. J. Ribbels
Receptie, administratie,
facilitair beheer

Dhr. H. Mikkers

Dhr. H. vd. Brink

Kantinebeheer

Mw. A. Da Conceicao