Bestuur

LMC Stichting voor Interconfessioneel en Algemeen Bijzonder Voortgezet Onderwijs te Rotterdam


Voorzitter college van bestuur
De heer R. Elgershuizen

 

Schoolleiding

 

Directeur,
Dhr. M.J. van Zanten

mvzanten@detooropmavo.nl

Teamleider/ plaatsvervangend directeur,
Mw. M. de Nekker

mdenekker@detooropmavo.nl
Afdelingscoördinator onderbouw,
Mw. L. Verhagen
lverhagen@detooropmavo.nl
Afdelingscoördinator bovenbouw,
Dhr. P. IJsseldijk
pijsseldijk@detooropmavo.nl


Docenten, vakken

 

Mw. M. Alberts fine Art, culturele kunstzinnige vorming
Dhr. G. van den Berg Nederlands, maatschappijleer
Dhr. H. Bogaards economie
Dhr. J. Catijn aardrijkskunde, natuurkunde
Dhr. M. Daneshvar wiskunde
Mw. P. Delaporte media Design
Mw. M. Doornbosch wiskunde, RT
Mw. A. Ferguson theater
Dhr. P. IJsseldijk biologie
Mw. E. Jesty Engels
Mw. W. Kanhai geschiedenis
Dhr. E. Karamercan wiskunde, rekenvaardigheden
Mw. M. Kocyigit economie, wiskunde
Mw. S. Krul natuurkunde
Dhr. T. van Leeuwen lichamelijke opvoeding, biologie
Dhr. F. Malzer lichamelijke opvoeding
Mw. I. Meesters geschiedenis, rekenvaardigheden, RT
Mw. I. Meulemans Engels
Mw. F. Noordpool Nederlands
Mw. A. Pasman geschiedenis
Mw. T. Peña Frans, maatschappijleer
Dhr. M. Rijnders Engels, Frans, Duits
Mw. F. Schaeffer biologie
Dhr. P. Schenk aardrijkskunde, maatschappijleer
Mw. D. Slaats Nederlands
Dhr. F. Theunis fine Art, Frans, culturele kunstzinnige vorming
Mw. L. Verhagen Engels
Mw. S. Kaya Duits
Mw. M. Wiersma theater

 

Mentoren

 

1A Mw. W. Kanhai wkanhai@detooropmavo.nl
1B

Mevr. T. Peña

Mevr. D. Slaats

TPenaAristizabal@detooropmavo.nl

dslaats@detooropmavo.nl 

1C Dhr. T. van Leeuwen tvanleeuwen@detooropmavo.nl
1D Mw. A. Ferguson aferguson@detooropmavo.nl
2A

Mw. F. Noordpool

fnoordpool@detooropmavo.nl
2B Dhr. F. Theunis ftheunis@detooropmavo.nl
2C

Dhr. E. Karamercan

ekaramercan@detooropmavo.nl

2D Mw. M. Koçyigit mkocyigit@detooropmavo.nl
3A Mw. E. Jesty ejesty@detooropmavo.nl
3B Dhr. P. Schenk pschenk@detooropmavo.nl
3C Dhr. G. vd. Berg gvdberg@detooropmavo.nl
3D Mw. M. Wiersma mwiersma@detooropmavo.nl
4A Dhr. M. Rijnders mrijnders@detooropmavo.nl
4B Dhr. F. Malzer fmalzer@detooropmavo.nl
4C Mw. A. Pasman apasman@detooropmavo.nl
4D Dhr. H. Bogaards hbogaards@detooropmavo.nl

 

Overige functionarissen

 

Examensecretaris Mw. M. de Nekker
LOB-coördinator Mw. A. Pasman
ICT-coördinator Mw. L. Verhagen
Cultuurcoördinator Mw. M. Alberts
Burgerschapscoördinator Dhr. P. Schenk
Zorgcoördinator Mw. J. Stronkhorst
Remedial teacher

Mw. M. Doornbosch

Mw. I. Meesters

Schoolmaatschappelijk werk Mw. J. Boelaars
Vertrouwenspersoon Dhr. G. van den Berg
Contactpersonen
basisonderwijs

Mw. T. Peña

Mw. A. Ferguson

Mw. W. Kanhai

Dhr. T. van Leeuwen

Mw. L. Verhagen

Systeem/applicatiebeheer

Dhr. L. Allaart

Roostermakers

Dhr. H. Bogaards, jaarrooster

Dhr. M. Rijnders, dagrooster

Administratie Mw. D. de Haas
Mw. J. Ribbels
Receptie, administratie,
facilitair beheer

Dhr. H. Mikkers

Kantinebeheer Mw. A. Da Conceicao